2018.06.23-24 - WROCŁAW - XIV INDYWIDUALNE ORAZ IX DEBLOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2018

 
TERMIN:
23 czerwca 2018  (SOBOTA) - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI 2018
24 czerwca 2018 (NIEDZIELA) - DEBLOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2018
 
 
ORGANIZATOR:
 
WSTĘPNY HARMONOGRAM:
10 maja 2018 (CZWARTEK) - otwarcie list startowych
17 czerwca 2018 (NIEDZIELA) - zamknięcie list startowych
19 czerwca 2018 (WTOREK) - losowanie - wyniki losowania są dostępne TUTAJ
20 czerwca 2018 (ŚRODA) - opublikowanie szczegółowego harmonogramu gier, który znajduje się TUTAJ
23 czerwca 2018  (SOBOTA) - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI 2018 - początek gier godzina 9.00.
24 czerwca 2018 (NIEDZIELA) - DEBLOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2018 - początek gier godzina 9.00.
 
WYNIKI MISTRZOSTW ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ
 
KATEGORIE:
GRY POJEDYNCZE:
- KAT. KOBIETY
- KAT. OPEN
- KAT. AMATORZY
- KAT. 45+ (urodzeni w roku 1973 i starsi)
- KAT. 50+ (urodzeni w roku 1968 i starsi)
 
Można wystartować tylko w jednej kategorii singlowej.
 
GRY PODWÓJNE:
- DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
- DEBEL MĘŻCZYZN AMATORZY
- MIKST
 
Aby dana kategoria została rozegrana konieczne jest zgłoszenie się minimum 4 zawodników (4 pary).
 
LISTY STARTOWE znajdują się TUTAJ

ZASADY MISTRZOSTW POLSKI 2018:
kategorii KOBIETY udział mogą wziąć zawodniczki sklasyfikowane w rankingu Polskiej Federacji Racketlona oraz Panie biorące pierwszy raz udział w turnieju racketlona.
kategorii OPEN udział mogą wziąć zawodnicy, którzy w rankingu Polskiej Federacji Racketlona zajmują miejsca od 1 do 48 oraz zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w tej kategorii, jeśli pozwoli na to miejsce w drabince turniejowej.
kategorii AMATORZY udział mogą wziąć zawodnicy, którzy w rankingu Polskiej Federacji Racketlona zajmują miejsca od 49 do ostatniego oraz osoby początkujące i niesklasyfikowane w rankingu PFR (w kategorii AMATORZY nie mogą wziąć udziału osoby posiadające ranking PFR od miejsca 1 do 48 oraz byli Mistrzowie Polski w tej kategorii).
kategorii 45+ udział mogą wziąć zawodnicy urodzeni w roku w roku 1973 i starsi, sklasyfikowani w rankingu Polskiej Federacji Racketlona oraz osoby pierwszy raz startujące w tej kategorii.
kategorii 50+ udział mogą wziąć zawodnicy urodzeni w roku w roku 1968 i starsi, sklasyfikowani w rankingu Polskiej Federacji Racketlona oraz osoby pierwszy raz startujące w tej kategorii.
kategorii DEBEL OPEN udział mogą wziąć zawodnicy sklasyfikowani w rankingu Polskiej Federacji Racketlona w kategorii DEBEL oraz zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w tej kategorii, jeśli pozwoli na to miejsce w drabince turniejowej.
kategorii DEBEL AMATORZY udział mogą wziąć zawodnicy początkujący i niesklasyfikowani w rankingu PFR (w kategorii DEBEL AMATORZY nie mogą wziąć udziału osoby posiadające ranking PFR w kategorii DEBEL).
kategorii MIKST udział mogą wziąć zawodnicy sklasyfikowani w rankingu Polskiej Federacji Racketlona oraz zawodnicy niesklasyfikowani w rankingu PFR.
 
W Mistrzostwach Polski 2018 mogą wziąć udział zawodnicy posiadający obywatelstwo polskie.
W Mistrzostwach będzie obowiązywał ranking Polskiej Federacji Racketlona z czerwca 2018 r., który znajduje się na stronie: www.pfr.com.pl
Można wystartować tylko w jednej kategorii singlowej.
Ogólne zasady rozgrywania meczu racketlona znajdują się TUTAJ
Organizator nie zapewnia sprzętu do gry. Każdy zawodnik jest zobowiązany mieć swój sprzęt i ubiór sportowy w tym buty na podeszwie niebrudzącej. 
Obowiązuje punktualne stawianie się na mecz. Przed pierwszym meczem należy zarejestrować się w biurze zawodów (min. 15 minut przed meczem), a dopiero potem przystąpić do gry.
Godzina rozpoczęcia meczu podana w harmonogramie to godzina o jakiej obaj zawodnicy muszą się stawić na mecz w biurze zawodów, być gotowym do gry i odebrać protokół meczowy.
W przypadku gdy poprzednie mecze przeciągają się zawodnicy zobowiązani są nie odchodzić od stołu do tenisa stołowego, a bezpośrednio po jego zwolnieniu rozpocząć grę.
Brak obecności w biurze zawodów o podanej godzinie spowoduje po 5 minutach walkowera dla strony przeciwnej, jeśli kort o tej godzinie był wolny. Jeśli żaden z zawodników nie stawi się, następuje obustronny walkower.
Jeśli zawodnik odda mecz walkowerem z powodu spóźnienia, kontuzji, itp. jest to jednoznaczne z poddaniem wszystkich kolejnych meczów.
Każdy zawodnik startuje na własne ryzyko. Wskazane jest, aby wszystkie osoby biorące udział w Mistrzostwach Polski 2018 poddały się wcześniej badaniom lekarskim potwierdzającym ich dobry stan zdrowia.
Każdy uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku przez organizatora dla potrzeb publikacji wyników, zdjęć i filmów z Mistrzostw Polski 2018.
 
 
ZGŁOSZENIA:
Prosimy przesyłać do NIEDZIELI 17 czerwca 2018 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W treści proszę podać:
- imię i nazwisko,
- miasto,
- rodzaj kategorii,
- nr tel.
 
WPISOWE:
Wpisowe wynosi :
w Indywidualnych Mistrzostwach Polski:
- 140 zł od zawodnika biorącego udział w IMP 2018

w Deblowych Mistrzostwach Polski:
- 70 zł od zawodnika biorącego udział w 1 kategorii gier podwójnych,
- 100 zł od zawodnika biorącego udział w 2 kategoriach gier podwójnych.
 
WPISOWE PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO:
SPORTWERK POLSKA Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Numer rachunku: 25 8642 0015 2026 5000 8128 0001
 
W tytule prosimy podać: MP RACKETLON, IMIĘ I NAZWISKO
 
WAŻNE!
W losowaniu zostaną uwzględnione osoby, które wpłacą wpisowe do NIEDZIELI 17 czerwca 2018 r.
W przypadku wycofania się uczestnika po losowaniu - wpłata wpisowa nie będzie zwrócona.
 
ZAWODNICY MAJĄ ZAPEWNIONE:
- stoły do tenisa stołowego
- korty do badmintona
- korty do squasha
- korty do tenisa ziemnego
- piłki, lotki
- medale dla najlepszych zawodników
 
Podczas INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI zawodnicy będą mogli skorzystać z następujących usług oferowanych przez specjalistów jednego z partnerów Mistrzostw - ALEJĘ ZDROWIA:
- z TERAPII MANUALNEJ - pomagającej w dolegliwościach kręgosłupa, które powodują między innymi bóle głowy, klatki piersiowej, rwę kulszową, migreny, astmę.
- z TECHNIKI BOWEN’a - niezwykle skutecznej, bezpiecznej metody terapeutycznej, która działa ogólnoustrojowo, pomagając organizmowi powrócić do równowagi, przy wykorzystaniu własnych zasobów autoregulacji.
- z BIOFEEDBACK'u - który pomaga w zwalczaniu tremy, stresu, osiągnięciu lepszych wyników w sporcie i pracy. Uczy poprawy koncentracji, relaksowania się, panowania nad własnymi emocjami.
 
SPONSORZY:
ALEJA ZDROWIA
 
PATRONAT SPORTOWY:
www.pfr.com.pl

PATRONAT MEDIALNY:
 
Wydarzenie na facebooku znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/events/187113505442724/

Loading...
Loading...